в актогае 5
USD 389.75
EUR 434.26
RUB 6.12
Мобильная версия

Ақтоғай ауданының учаскелік сайлау комиссияларының құрамы мен орналасқан жерлері

Ақтоғай ауданының учаскелік сайлау комиссияларының құрамы мен орналасқан жерлері

 

№ 448 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай ауылы, Ә.Бөкейхан көшесі, 2. Мәдениет үйі.

 

  1. Жакупов Жоламан Гайноллаевич- Төрағасы
  2. Иманбекова Амангуль – Төрағаның орынбасары            
  3. Алибаев Алтай Баймаганбетович  - Хатшысы

Мүшелері:

  1. Аманбаева Айгуль
  2. Тажибаева Дания
  3. Сейфуллина Анар Амангельдиновна
  4. Тажина Алмагаш Сайлаубековна

 

№ 449 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай ауылы, К.Байсейітова көшесі, 19. Ә.Бөкейхан атындағы жалпы білім беретін орта мектеп базасындағы Тірек мектебі (ресурстық орталық).

 

  1. Байтокешов Берик-  Төраға
  2. Ахметжанова Айсулу Сакибайкызы –Төраға орынбасары
  3. Сагынаева Гулмира Боранбайкызы- Хатшысы

Мүшелері:

  1. Егимбаева Мария Мураткызы
  2. Оспанкулова Жанагуль Болатовна
  3. Мажитова Аселим Мамыровна
  4. Мухамбекова Айжан Мейрамкызы

 

№ 450 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай ауылы, М.Шорин көшесі, 1а. Ақтоғай аграрлық-техникалық колледж.

 

  1. Какабаев Мурат Елегенулы -Төраға
  2. Айнабаева Гульжазира Серикбаевна-Төраға орынбасары
  3. Мурасова Гулшара Какимовна-Хатшысы

Мүшелері:

  1. Нургалиева Тилеужан Тилеубековна
  2. Нурмаганбетов Алмас Канатулы
  3. Сейлханова Айгуль Турусбеккызы
  4. Толеугулова Саламат Серикказиевна

 

№ 451 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай ауылдық округі, Сәуле ауылы, Жастар көшесі, 4. Жанұялық амбулатория.

 

  1. Серкебаев Канат Рахметоллаулы- Төраға
  2. Жанабеков Азамат Жанабекович-Төраға орынбасары
  3. Әлжанова Орынгүл Мәдениятқызы-Хатшысы

Мүшелері:

  1. Сейтжаппарова Гульмира Берикпаевна
  2. Боранбаева Толкын Ахатовна

 

 

№ 452 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай ауылдық округі, Үшарал ауылы, № 1 көшесі, 2. Клуб үйі.

 

  1. Қаржаубай Ерболат Тілеубергенұлы-Төраға
  2. Саденов Канагат Кажымуканович-Төраға орынбасары
  3. Акбузауова Анар Жакановна-Хатшысы

Мүшелері:

  1. Касенбекова Нургул Ермеккызы
  2. Темиргалиева Алтын Шынарбековна

 

№ 453 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай ауылдық округі, Қарақой ауылы, № 1 көшесі, 7/1. Қарағой бастауыш мектебі.

 

  1. Кейкибаева Нургайша Узакбайкызы-Төрайым
  2. Даданбаев Омиргалы Ыбыкенулы-Төрайым орынбасары
  3. Рысмаганбетова Куаныш Арыстановна – Хатшысы

Мүшелері:

  1. Сейтжаппаров Омиргазы Берикбаевич
  2. Ержанова Фарида Кенжеханкызы

 

№ 454 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай ауылдық округі, Жалаңаш ауылы, № 1 көшесі, 29. Клуб үйі.

 

  1. Иманбеков Курмет Сериктаевич-Төраға
  2. Искаков Кажымурат Тишпекулы-Төраға орынбасары
  3. Батей Гулнар Амзебеккызы-Хатшысы

Мүшелері:

  1. Скаков Даулет Толеужанулы
  2. Нұрғазы Алтынай Нұрғазықызы

 

 

 

№ 455 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Шабанбай би ауылы, Ә.Бөкейхан көшесі, 8. Клуб үйі.

 

  1. Капашова Мейрамгул Кудайбергенкызы-Төрайым
  2. Дюсенбеков Сандыбай- Төрайым орынбасары
  3. Жайлаубекова Шырай Амирбаевна-хатшысы

Мүшелері:

  1. Есиркепов Кошербай
  2. Интыкбаев Мукатай

 

 

№ 456 сайлау учаскесi

        Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Өндіріс ауылы, Қасабай көшесі, 1. Мектеп ғимараты.

 

  1. Нукербеков Кайрат-Төраға
  2. Жаров Омиралы Нуралиевич-Төраға орынбасары
  3. Турсынбаев Манарбек Серикбекович – Хатшысы

Мүшелері:

  1. Ануарбеков Бейбит
  2. Жунусов Омиралы Амантайулы

 

№ 457 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Бегазы ауылы, Қаратал көшесі, 1. Медициналық пункт.

 

  1. Жакупбеков Бекзат Ильясулы - Төраға
  2. Кулымжанов Нурлан Абдрашулы- Төраға орынбасары
  3. Зарубеков Ерсин Зарубекович- Хатшысы

Мүшелері:

  1. Хасенова Бакыт Сардаркызы
  2. Ордабеков Азамат Газизулы

 

№ 458 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Сона ауылы, Құлжа көшесі, 1. Мектеп ғимараты.

 

  1. Ахметов Карбек - Төраға
  2. Мейрханов Хабдысалым-  Төраға орынбасары
  3. Ауесбаев Оразбек Мадениетович- Хатшысы

Мүшелері:

 

  1. Алмаганбетов Нуркен Амангельдыулы
  2. Жумадилов Адил Сагатулы

 

№ 459 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қызыларай ауылдық округі, Ақжарық ауылы, У.Жәнібеков көшесі, 25. Мәдениет үйі.

 

  1. Абдыкаримова Дария Абылгазикызы- Төрайым
  2. Тусупбаев Даулет Канатулы – Төрайым орынбасары
  3. Капасова Камшат Кайырберлыкызы- Хатшысы

Мүшелері:

  1. Жолдасбаева Жаннур Еркинкызы
  2. Шакиров Магаз Сатыбалдинович

 

№ 460 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қараменде би ауылдық округі, Ақтас ауылы, Еңбек көшесі, 7а. Клуб үйі.

 

  1. Тапаев Галымхан Асылканович- Төраға
  2. Мунайтбасов Канат Екпинбайулы- Төраға орынбасары
  3. Бакирова Лаззат Атыгаевна- Хатшысы

Мүшелері:

  1. Жумадилова Ляйла Альжановна
  2. Бажикеев Канат Мухаметбекович

 

№ 461 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қараменде би ауылдық округі, Қуаныш ауылы, Кенішбай ақын көшесі, 114. Клуб үйі.

 

  1. Мыктыбекова Нагима Муздыбайкызы- Төрайым
  2. Доскара Асемгуль Серикбаевна- Төрайым орынбасары
  3. Садуова Жанбопе Кайкеновна- Хатшысы

Мүшелері:

  1. Мыктыбеков Ерлан Узакбаевич
  2. Адамбеков Мейрам

 

№ 462 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек ауылдық округі, Сарытерек ауылы, Парасат көшесі, 18. Клуб үйі.

 

  1. Казыбекова Меруерт Маратовна- Төрайым
  2. Омиржанова Айгуль Уалиевна- Төрайым орынбасары
  3. Алдажарова Нургул Жарылгапбеккызы- Хатшысы

Мүшелері:

 

  1. Досмақ Дананұр Хайроллақызы
  2. Дауылбаева Мактагул Ажибековна

 

№ 463 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек ауылдық округі, Жетімшоқы ауылы, Жетімшоқы көшесі, 2. Галихановтың тұрғын үйі.

 

  1. Куандыков Нурсултан Нуркенулы- Төраға
  2. Досжан Қайыржан Қайроллаұлы- Төраға орынбасары
  3. Узбаева Камшат Мейрамовна – Хатшысы

Мүшелері:

  1. Аманбаев Ерлан Дукенбаевич
  2. Тажыбаев Нурлы Амангельдинович

 

№ 464 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек ауылдық округі, Ақтұмсық ауылы, Ақтұмсық көшесі, 11/1. Б.Маженованың тұрғын үйі.

 

  1. Алтынбекова Риза Абзалбеккызы- Төрайым
  2. Кайдакешов Еламан Асылханович- Төрайым орынбасары
  3. Алгамжанов Сайран Советович- Хатшысы

Мүшелері:

  1. Жалбаев Нургелди Несипбаевич
  2. Асылбеков Азамат

 

№ 465 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек ауылдық округі, Кенелі ауылы, Кенелі көшесі, 8. Қ.Қалпебаевтың тұрғын үйі.

 

  1. Жанабеков Тлеуберген Тажибайулы- Төраға
  2. Калпебаев Кайрат Касимулы- Төраға орынбасары
  3. Шарзадин Арнұр Серыкболұлы- Хатшысы

Мүшелері:

  1. Мылгалшеров Сейдолла
  2. Наурызбаева Алтын Сагатбеккызы

 

№ 466 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Нүркен ауылы, Жалаңтөс көшесі, 6. Клуб үйі.

 

  1. Шоканов Муктарбек Каримулы- Төраға
  2. Смагулова Ельмира Махметовна- Төраға орынбасары
  3. Кенжина Кымбат Мажиткызы- Хатшысы

Мүшелері:

 

  1. Кауанова Жанар Сейдигалиевна
  2. Аманбаев Ками Зиядаулы

 

№ 467 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Қаратал ауылы, М.Шоқай көшесі, 10. Д.Стамбеков атындағы бастауыш мектебі.

 

  1. Домбаев Бирлик Аумаганович- Төраға
  2. Акыжанов Ермек Акыжанович- Төраға орынбасары
  3. Актайбекова Сандугаш Жалгасбайкызы- Хатшысы

Мүшелері:

  1. Ракижанов Данияр Абижанулы
  2. Аршабеков Орынбасар Куандыкулы

 

№ 468 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Жалаңтөс ауылы, Ақбидай көшесі, 8. Мектеп ғимараты.

 

  1. Саденов Карпык Максутулы- Төраға
  2. Максутов Гомар – Төраға орынбасары
  3. Жолдасова Айгуль Омарбаевна- Хатшысы

Мүшелері:

  1. Байболатова Гулбакша
  2. Аханов Кыдыргелды Рахметулы

 

№ 469 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Ақсеңгір ауылы, Жасыл ел көшесі, 12. Медициналық пункт.

 

  1. Каримов Марат Базарулы- Төраға
  2. Абилдин Ильяс- Төраға орынбасары
  3. Кокенова Гульшат Хамитовна – Хатшысы

Мүшелері:

  1. Уйсымбаева Асем Дайырбеккызы
  2. Алимкулова Актолкын Кураловна

 

№ 470 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Жидебай ауылы, Бірлік көшесі, 14. Медициналық пункт.

 

  1. Кусайнов Сексен Камбарулы - Төраға
  2. Аманбекова Райхан Хасенкызы – Төраға орынбасары
  3. Жолдасбаева Гульнар Есенкызы -  Хатшысы

Мүшелері:

  1. Рысжанова Перизат Маралбайкызы
  2. Каримов Сагат Базарулы

 

№ 471 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Кежек ауылдық округі, Ақши ауылы, Бейбітшілік көшесі, 11. Клуб үйі.

 

  1. Избасаров Дулат Избасарулы - Төраға

                                  2.Алпысбаева Бибигул Сметовна - Төраға орынбасары

                                  3.Ногаева Толеубала Амандыковна – Хатшысы

                               Мүшелері:

                                  4.Ыбышев Мереке Куанышбекулы

                                  5.Ахметханова Гульнур Карбозовна

 

№ 472 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Тораңғалық ауылдық округі, Тораңғалық ауылы, Жастар көшесі, 5. Клуб үйі.

 

  1. Оразбаев Султангазы Нургазыулы - Төраға

2.Даулетбай Жарденбек – Төраға орынбасары

                                     3.Булендинова Кымбат Заманбековна – Хатшысы

                              Мүшелері:

                                     4.Ештанаева Балзия Сейлханкызы

                                     5.Болатхан Жандос

 

№ 473 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шашубай кенті, С.Сейфуллин көшесі, 21. Шашубай кентінің "Мектеп-балабақша кешені" (мектеп жанындағы интернатымен) базасындағы Тірек мектебі (ресурстық орталық).

 

  1. Акбергенова Фая Мураталиевна - Төрайым
  2. Ильичева Ольга Хиановна – Төрайым орынбасары
  3. Жалелова Карлыгаш Бакытовна – Хатшысы

Мүшелері:

  1. Абдракманова Ардак Жакановна
  2. Башарова Дидар Айтмухамбетовна
  3. Базарбекова Айнұр Нәскенқызы
  4. Қамаубаева Зәуреш Төлеуханқызы

 

№ 474 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шашубай кенті, Ж.Ақбергенұлы көшесіндегі, 3. «Жеңіс» мәдениет үйі.

 

  1. Абеуова Кулян Жумабеккызы - Төрайым
  2. Абильдинов Баймырза Зейнелгабдыулы – Төрайым орынбасары
  3. Сапабекова Шынар Ермековна – Хатшысы

Мүшелері:

  1. Балажанова Бахыт Бәкірбекқызы
  2. Нарымбекова Бахытгуль Толеутайкызы
  3. Толеубекова Жадыркул Акижанкызы
  4. Шакенова Рауан Кожаевна

 

№ 475 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Мектеп көшесіндегі, 20. Сарышаған кентінің жалпы білім беретін орта мектебі.

 

  1. Оспанова Тамарахан Садыровна - Төрайым
  2. Кайранбеков Берик Женисович -  Төрайым орынбасары
  3. Шохметова Акжар Шашубаевна – Хатшысы

Мүшелері:

  1. Науан Жасулан Болатұлы
  2. Жумадилова Жуаткуль Бокиыевна
  3. Еркешова Нуриля Батырбаевна
  4. Жылкыбаева Асемгуль Амангельдиновна

 

№ 476 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Теміржол көшесі, 3Б. Сарышаған кентіндегі жалпы білім беретін орта мектеп (мектеп жанындағы интернатымен).

 

  1. Босикова Татьяна Ивановна - Төрайым
  2. Серикбаев Тенизбай Кахаркулович – Төрайым орынбасары
  3. Сагадиева Сауле Кошкинбаевна –Хатшысы

Мүшелері:

  1. Ихметова Насипжан Уйсппбаевна
  2. Есимова Ботагоз Увалиевна
  3. Ахметова Жанар Сагатбеккызы
  4. Джамбулова Гулзат Сулеймановна

 

№ 477 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Абай көшесі, 12. Мәдениет үйі.

  1. Ахметов Ерлан Мирамбекович -Төраға
  2. Акмолдаева Батура Рахимжановна – Төраға орынбасары
  3. Мұсаева Қымбат Тимурқызы –Хатшысы

Мүшелері:

  1. Алтай Нұрай Қомшабайқызы
  2. Серік Әсем Берікболқызы
  3. Корегенова Махаббат Жасулановна
  4. Майпенова Макпал Игенхуловна

 

№ 478 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін ауылдық округі, Ортадересін ауылы, О.Жәутіков көшесі, 20. Клуб үйі.

 

  1. Сулейменова Айнур Елеусызбаевна - Төрайым
  2. Жакупов Каблат Жанбекович – Төрайым орынбасары
  3. Сатиева Кулайна Алтаевна – Хатшысы

Мүшелері:

  1. Макаева Римма Ескендеровна
  2. Байжуманов Канат Омирбаевич

 

№ 479 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін ауылдық округі, Ортадересін бекеті, Ақорда көшесі, 1. Вокзал залы.

 

  1. Андриенко Нина Михайловна -  Төрайым
  2. Досмагамбетов Амангелды Рзаханович – Төрайым орынбасары
  3. Джакупов Дулат Саментович – Хатшысы

Мүшелері:

  1. Пархоменко Валерий Николаевич
  2. Ауесханов Мейрам Алимжанович

 

№ 480 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін ауылдық округі, Ақжайдақ бекеті, Бәйтерек көшесі, 37. Вокзал залы.

 

  1. Акельбединова Валентина Аблаевич - Төрайым
  2. Ахметбеков Жумагазы Манатбекович – Төрайым орынбасары
  3. Жилтинова Гулбахыт Қауандыққызы – Хатшысы

Мүшелері:

  1. Досмагулова Тамара Курмансейткызы
  2. Нұрсеитов Жаңалық Әділханұлы

 

№ 481 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Тасарал ауылдық округі, Тасарал ауылы, Ағыбай батыр көшесі, 5. Клуб үйі.

 

  1. Бейсекеев Наурзбек Жиманович - Төраға
  2. Акашев Жаркын Каримович -  Төраға орынбасары
  3. Абенова Ләззат Муратовна – Хатшысы

Мүшелері:

  1. Нурмаганбетова Жаксыгул Ертаевна
  2. Кульмагамбетов Махмуд Тулеутаевич

 

№ 482 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қарабұлақ ауылдық округі, Нарманбет ауылы, Сана би көшесі, 4. «Салтанат» Клуб үйі.

 

  1. Алибаев Мейрам Сундетбайулы - Төраға
  2. Базарбекова Марал Наскенкызы -  Төраға орынбасары
  3. Ақатай Салтанат Төлеуқызы- Хатшысы

Мүшелері:

  1. Шакижанов Ербол Қонысбайұлы
  2. Мухажанов Мурат Мусаханулы

 

№ 483 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қарабұлақ ауылдық округі, Қарасу ауылы, 4 қатар көшесі, 3. У.Айымбековтың тұрғын үйі.

 

  1. Жумагулов Аскар Карибайулы -Төраға
  2. Сатиев Максат Алтаевич-  Төраға орынбасары
  3. Жумабеков Мейрам  - Хатшысы

Мүшелері:

  1. Құрманбекова Маржангул Калияскарқызы
  2. Әлиева Нұргүл Тлеуханкызы

 

№ 484 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Абай ауылдық округі, Абай ауылы, Абай көшесі, 8. Клуб үйі.

 

  1. Адрейсов Ардаш  - Төраға
  2. Касимбеков Узакбай Алдашулы – Төраға орынбасары
  3. Сатбай Бакытбек Саттибекулы – Хатшысы

Мүшелері:

  1. Бекежанова Дінаш Есбергенқызы
  2. Дуйсенбаев Саят Амантайулы

 

№ 485 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қусақ ауылдық округі, Қошқар ауылы, Мәдениет көшесі, 15. «Береке» Клуб үйі.

 

  1. Жұманова Гүлім Мағауияқызы - Төрайым
  2. Жаксыгелдин Ильяс Тилекович-Төрайым орынбасары
  3. Тажкеева Марзия Сакенкызы – Хатшысы

Мүшелері:

  1. Турсунова Агыжан Кахармановна
  2. Шалхарбаев Даулетбек Нурмуханбетулы

 

№ 486 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Айыртас ауылдық округі, Айыртас ауылы, Орталық көшесі, 7. Айыртас ауылының Клуб үйі.

 

  1. Айтжан Олжас Қаражайұлы – Төраға
  2. Зекербай Жанаргүл-  Төраға орынбасары
  3. Кенжебекова Алия Жанибековна – Хатшысы

Мүшелері:

  1. Карибаева Гульнара Рахымбаевна
  2. Хоршан Ерлан

 

Ақтоғай аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

E-GOV - Электронное правительство Республики КазахстанУзнать больше
Карта района