в актогае 32
USD 378.83
EUR 430.99
RUB 6.04
Мобильная версия

Ақтоғай аудандық мәслихатының сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру қорытындылары туралы ХАБАРЫ

Сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының (бұдан әрі – Конституциялық заң) және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының талаптарына сәйкес жүзеге асырылды.

Құрылған сайлау комиссиялары Қазақстан Республикасында сайлауды әзірлеу мен өткізуді ұйымдастыратын мемлекеттік сайлау органдары болып табылады. Сайлау комиссияларының өкілеттік мерзімі бес жылды құрайды.

 Ақтоғай аудандық  мәслихатының сессиясында 40 сайлау комиссияларының құрамына (олардың ішінде:  аудандық аумақтық - 1,  учаскелік сайлау комиссияларына – 39)   218  мүше сайланды,

Жеті саяси партияның ұсыныстары бойынша 40 сайлау комиссиясының жаңа құрамына 218 сайлау комиссиясының мүшесі немесе сайланған мүшелердің жалпы санының 100 % сайланды.

Сайлау туралы Конституциялық заңның 10 және 20-баптарымен белгіленген тәртіппен және мерзімдерде сайлау комиссияларының бірінші отырысында аумақтық, округтік және учаскелік сайлау комиссияларының төрағалары, төраға орынбасарлары және хатшылары сайланды.

Сайлау комиссияларының жаңа құрамы мен орналасқан жерлері туралы мәліметтер.

  1. «Ақтоғай аудандық  аумақтық  сайлау комиссиясының жаңа құрамын  сайлау туралы» VI шақырылған Ақтоғай аудандық  мәслихатының XXXIII сессиясының 2019 жылғы 09 қаңтардағы 280 шешіміне 1 қосымша.

                                    

Ақтоғай аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Орналасқан жері – Ақтоғай  ауылы , Ә.Бөкейхан көшесі 4

  1. Адамбаев Талгат Карибайулы -Төрағасы

2. Сейлханов Носергали Сейдыгалиулы- Төрағаның орынбасары

3. Cадуакасова Меруерт Дартайкызы -Хатшысы

4. Жармаганбетов Азамат Табаракулы

5. Сейсенбаева Асем Сайлаубековна

6. Каримхан Куанышбек Окенулы

7. Сейсекеева Мейрамгуль Сергеевна

 

  1. «Учаскелік сайлау  комиссияларының жаңа құрамдарын сайлау туралы» VI шақырылған Ақтоғай  аудандық  мәслихатының XXXIII сессиясының 2019  жылғы 09 қаңтардағы № 280 шешіміне 2 қосымша.

 

№ 448 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай ауылы, Ә.Бөкейхан көшесі, 2. Мәдениет үйі.

 

  1. Жакупов Жоламан Гайноллаевич- Төрағасы
  2. Иманбекова Амангуль – Төрағаның орынбасары            
  3. Алибаев Алтай Баймаганбетович  - Хатшысы
  4. Аманбаева Айгуль
  5. Тажибаева Дания
  6. Сейфуллина Анар Амангельдиновна
  7. Тажина Алмагаш Сайлаубековна

 

№ 449 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай ауылы, К.Байсейітова көшесі, 19. Ә.Бөкейхан атындағы жалпы білім беретін орта мектеп базасындағы Тірек мектебі (ресурстық орталық).

 

  1. Байтокешов Берик-  Төраға
  2. Ахметжанова Айсулу Сакибайкызы –Төраға орынбасары
  3. Сагынаева Гулмира Боранбайкызы- Хатшысы
  4. Егимбаева Мария Мураткызы
  5. Оспанкулова Жанагуль Болатовна
  6. Мажитова Аселим Мамыровна
  7. Мухамбекова Айжан Мейрамкызы

 

№ 450 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ақтоғай ауылы, М.Шорин көшесі, 1а. Ақтоғай аграрлық-техникалық колледж.

 

  1. Какабаев Мурат Елегенулы -Төраға
  2. Айнабаева Гульжазира Серикбаевна-Төраға орынбасары
  3. Мурасова Гулшара Какимовна-Хатшысы
  4. Нургалиева Тилеужан Тилеубековна
  5. Нурмаганбетов Алмас Канатулы
  6. Сейлханова Айгуль Турусбеккызы
  7. Толеугулова Саламат Серикказиевна

 

№ 451 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай ауылдық округі, Сәуле ауылы, Жастар көшесі, 4. Жанұялық амбулатория.

 

  1. Серкебаев Канат Рахметоллаулы- Төраға
  2. Жанабеков Азамат Жанабекович-Төраға орынбасары
  3. Әлжанова Орынгүл Мәдениятқызы-Хатшысы
  4. Сейтжаппарова Гульмира Берикпаевна
  5. Боранбаева Толкын Ахатовна

 

№ 452 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай ауылдық округі, Үшарал ауылы, № 1 көшесі, 2. Клуб үйі.

 

  1. Қаржаубай Ерболат Тілеубергенұлы-Төраға
  2. Саденов Канагат Кажымуканович-Төраға орынбасары
  3. Акбузауова Анар Жакановна-Хатшысы
  4. Касенбекова Нургул Ермеккызы
  5. Темиргалиева Алтын Шынарбековна

 

№ 453 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай ауылдық округі, Қарақой ауылы, № 1 көшесі, 7/1. Қарағой бастауыш мектебі.

 

  1. Кейкибаева Нургайша Узакбайкызы-Төрайым
  2. Даданбаев Омиргалы Ыбыкенулы-Төрайым орынбасары
  3. Рысмаганбетова Куаныш Арыстановна - Хатшысы
  4. Сейтжаппаров Омиргазы Берикбаевич
  5. Ержанова Фарида Кенжеханкызы

 

№ 454 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Жидебай ауылдық округі, Жалаңаш ауылы, № 1 көшесі, 29. Клуб үйі.

 

  1. Иманбеков Курмет Сериктаевич-Төраға
  2. Искаков Кажымурат Тишпекулы-Төраға орынбасары
  3. Батей Гулнар Амзебеккызы-Хатшысы
  4. Скаков Даулет Толеужанулы
  5. Нұрғазы Алтынай Нұрғазықызы

 

№ 455 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Шабанбай би ауылы, Ә.Бөкейхан көшесі, 8. Клуб үйі.

 

  1. Капашова Мейрамгул Кудайбергенкызы-Төрайым
  2. Дюсенбеков Сандыбай- Төрайым орынбасары
  3. Жайлаубекова Шырай Амирбаевна-хатшысы
  4. Есиркепов Кошербай
  5. Интыкбаев Мукатай                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          № 456 сайлау учаскесi                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Өндіріс ауылы, Қасабай көшесі, 1. Мектеп ғимараты.

 

  1. Нукербеков Кайрат-Төраға
  2. Жаров Омиралы Нуралиевич-Төраға орынбасары
  3. Турсынбаев Манарбек Серикбекович - Хатшысы
  4. Ануарбеков Бейбит
  5. Жунусов Омиралы Амантайулы

 

№ 457 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Бегазы ауылы, Қаратал көшесі, 1. Медициналық пункт.

 

  1. Жакупбеков Бекзат Ильясулы - Төраға
  2. Кулымжанов Нурлан Абдрашулы- Төраға орынбасары
  3. Зарубеков Ерсин Зарубекович- Хатшысы
  4. Хасенова Бакыт Сардаркызы
  5. Ордабеков Азамат Газизулы

 

№ 458 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шабанбай би ауылдық округі, Сона ауылы, Құлжа көшесі, 1. Мектеп ғимараты.

 

  1. Ахметов Карбек - Төраға
  2. Мейрханов Хабдысалым-  Төраға орынбасары
  3. Ауесбаев Оразбек Мадениетович- Хатшысы
  4. Алмаганбетов Нуркен Амангельдыулы
  5. Жумадилов Адил Сагатулы

 

№ 459 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қызыларай ауылдық округі, Ақжарық ауылы, У.Жәнібеков көшесі, 25. Мәдениет үйі.

 

  1. Абдыкаримова Дария Абылгазикызы- Төрайым
  2. Тусупбаев Даулет Канатулы – Төрайым орынбасары
  3. Капасова Камшат Кайырберлыкызы- Хатшысы
  4. Жолдасбаева Жаннур Еркинкызы
  5. Шакиров Магаз Сатыбалдинович

 

№ 460 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қараменде би ауылдық округі, Ақтас ауылы, Еңбек көшесі, 7а. Клуб үйі.

 

  1. Тапаев Галымхан Асылканович- Төраға
  2. Мунайтбасов Канат Екпинбайулы- Төраға орынбасары
  3. Бакирова Лаззат Атыгаевна- Хатшысы
  4. Жумадилова Ляйла Альжановна
  5. Бажикеев Канат Мухаметбекович

 

№ 461 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қараменде би ауылдық округі, Қуаныш ауылы, Кенішбай ақын көшесі, 114. Клуб үйі.

 

  1. Мыктыбекова Нагима Муздыбайкызы- Төрайым
  2. Доскара Асемгуль Серикбаевна- Төрайым орынбасары
  3. Садуова Жанбопе Кайкеновна- Хатшысы
  4. Мыктыбеков Ерлан Узакбаевич
  5. Адамбеков Мейрам

 

№ 462 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек ауылдық округі, Сарытерек ауылы, Парасат көшесі, 18. Клуб үйі.

 

  1. Казыбекова Меруерт Маратовна- Төрайым
  2. Омиржанова Айгуль Уалиевна- Төрайым орынбасары
  3. Алдажарова Нургул Жарылгапбеккызы- Хатшысы
  4. Досмақ Дананұр Хайроллақызы
  5. Дауылбаева Мактагул Ажибековна

 

№ 463 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек ауылдық округі, Жетімшоқы ауылы, Жетімшоқы көшесі, 2. Галихановтың тұрғын үйі.

 

  1. Куандыков Нурсултан Нуркенулы- Төраға
  2. Досжан Қайыржан Қайроллаұлы- Төраға орынбасары
  3. Узбаева Камшат Мейрамовна - Хатшысы
  4. Аманбаев Ерлан Дукенбаевич
  5. Тажыбаев Нурлы Амангельдинович

 

№ 464 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек ауылдық округі, Ақтұмсық ауылы, Ақтұмсық көшесі, 11/1. Б.Маженованың тұрғын үйі.

 

  1. Алтынбекова Риза Абзалбеккызы- Төрайым
  2. Кайдакешов Еламан Асылханович- Төрайым орынбасары
  3. Алгамжанов Сайран Советович- Хатшысы
  4. Жалбаев Нургелди Несипбаевич
  5. Асылбеков Азамат

 

№ 465 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарытерек ауылдық округі, Кенелі ауылы, Кенелі көшесі, 8. Қ.Қалпебаевтың тұрғын үйі.

 

  1. Жанабеков Тлеуберген Тажибайулы- Төраға
  2. Калпебаев Кайрат Касимулы- Төраға орынбасары
  3. Шарзадин Арнұр Серыкболұлы- Хатшысы
  4. Мылгалшеров Сейдолла
  5. Наурызбаева Алтын Сагатбеккызы

 

№ 466 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Нүркен ауылы, Жалаңтөс көшесі, 6. Клуб үйі.

 

  1. Шоканов Муктарбек Каримулы- Төраға
  2. Смагулова Ельмира Махметовна- Төраға орынбасары
  3. Кенжина Кымбат Мажиткызы- Хатшысы
  4. Кауанова Жанар Сейдигалиевна
  5. Аманбаев Ками Зиядаулы

 

№ 467 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Қаратал ауылы, М.Шоқай көшесі, 10. Д.Стамбеков атындағы бастауыш мектебі.

 

  1. Домбаев Бирлик Аумаганович- Төраға
  2. Акыжанов Ермек Акыжанович- Төраға орынбасары
  3. Актайбекова Сандугаш Жалгасбайкызы- Хатшысы
  4. Ракижанов Данияр Абижанулы
  5. Аршабеков Орынбасар Куандыкулы

 

№ 468 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Жалаңтөс ауылы, Ақбидай көшесі, 8. Мектеп ғимараты.

 

  1. Саденов Карпык Максутулы- Төраға
  2. Максутов Гомар – Төраға орынбасары
  3. Жолдасова Айгуль Омарбаевна- Хатшысы
  4. Байболатова Гулбакша
  5. Аханов Кыдыргелды Рахметулы

 

№ 469 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Ақсеңгір ауылы, Жасыл ел көшесі, 12. Медициналық пункт.

 

  1. Каримов Марат Базарулы- Төраға
  2. Абилдин Ильяс- Төраға орынбасары
  3. Кокенова Гульшат Хамитовна - Хатшысы
  4. Уйсымбаева Асем Дайырбеккызы
  5. Алимкулова Актолкын Кураловна

 

№ 470 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Нүркен ауылдық округі, Жидебай ауылы, Бірлік көшесі, 14. Медициналық пункт.

 

  1. Кусайнов Сексен Камбарулы - Төраға
  2. Аманбекова Райхан Хасенкызы – Төраға орынбасары
  3. Жолдасбаева Гульнар Есенкызы -  Хатшысы
  4. Рысжанова Перизат Маралбайкызы
  5. Каримов Сагат Базарулы

№ 471 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Кежек ауылдық округі, Ақши ауылы, Бейбітшілік көшесі, 11. Клуб үйі.

 

  1. Избасаров Дулат Избасарулы - Төраға

                                  2.Алпысбаева Бибигул Сметовна - Төраға орынбасары

                                  3.Ногаева Толеубала Амандыковна - Хатшысы

                                  4.Ыбышев Мереке Куанышбекулы

                                  5.Ахметханова Гульнур Карбозовна

 

№ 472 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Тораңғалық ауылдық округі, Тораңғалық ауылы, Жастар көшесі, 5. Клуб үйі.

 

                                     1.Оразбаев Султангазы Нургазыулы - Төраға

                                     2.Даулетбай Жарденбек – Төраға орынбасары

                                     3.Булендинова Кымбат Заманбековна - Хатшысы

                                     4.Ештанаева Балзия Сейлханкызы

                                     5.Болатхан Жандос

 

№ 473 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шашубай кенті, С.Сейфуллин көшесі, 21. Шашубай кентінің "Мектеп-балабақша кешені" (мектеп жанындағы интернатымен) базасындағы Тірек мектебі (ресурстық орталық).

 

  1. Акбергенова Фая Мураталиевна - Төрайым
  2. Ильичева Ольга Хиановна – Төрайым орынбасары
  3. Жалелова Карлыгаш Бакытовна - Хатшысы
  4. Абдракманова Ардак Жакановна
  5. Башарова Дидар Айтмухамбетовна
  6. Базарбекова Айнұр Нәскенқызы
  7. Қамаубаева Зәуреш Төлеуханқызы

 

№ 474 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Шашубай кенті, Ж.Ақбергенұлы көшесіндегі, 3. «Жеңіс» мәдениет үйі.

 

  1. Абеуова Кулян Жумабеккызы - Төрайым
  2. Абильдинов Баймырза Зейнелгабдыулы – Төрайым орынбасары
  3. Сапабекова Шынар Ермековна - Хатшысы
  4. Балажанова Бахыт Бәкірбекқызы
  5. Нарымбекова Бахытгуль Толеутайкызы
  6. Толеубекова Жадыркул Акижанкызы
  7. Шакенова Рауан Кожаевна

 

№ 475 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Мектеп көшесіндегі, 20. Сарышаған кентінің жалпы білім беретін орта мектебі.

 

  1. Оспанова Тамарахан Садыровна - Төрайым
  2. Кайранбеков Берик Женисович -  Төрайым орынбасары
  3. Шохметова Акжар Шашубаевна - Хатшысы
  4. Науан Жасулан Болатұлы
  5. Жумадилова Жуаткуль Бокиыевна
  6. Еркешова Нуриля Батырбаевна
  7. Жылкыбаева Асемгуль Амангельдиновна

 

№ 476 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Теміржол көшесі, 3Б. Сарышаған кентіндегі жалпы білім беретін орта мектеп (мектеп жанындағы интернатымен).

 

  1. Босикова Татьяна Ивановна - Төрайым
  2. Серикбаев Тенизбай Кахаркулович – Төрайым орынбасары
  3. Сагадиева Сауле Кошкинбаевна -Хатшысы
  4. Ихметова Насипжан Уйсппбаевна
  5. Есимова Ботагоз Увалиевна
  6. Омарбекова Аружан Абдулғазизқызы
  7. Джамбулова Гулзат Сулеймановна

 

№ 477 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Сарышаған кенті, Абай көшесі, 12. Мәдениет үйі.

  1. Ахметов Ерлан Мирамбекович -Төраға
  2. Акмолдаева Батура Рахимжановна – Төраға орынбасары
  3. Мұсаева Қымбат Тимурқызы -Хатшысы
  4. Алтай Нұрай Қомшабайқызы
  5. Серік Әсем Берікболқызы
  6. Корегенова Махаббат Жасулановна
  7. Майпенова Макпал Игенхуловна

 

№ 478 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін ауылдық округі, Ортадересін ауылы, О.Жәутіков көшесі, 20. Клуб үйі.

 

  1. Сулейменова Айнур Елеусызбаевна - Төрайым
  2. Жакупов Каблат Жанбекович – Төрайым орынбасары
  3. Сатиева Кулайна Алтаевна - Хатшысы
  4. Макаева Римма Ескендеровна
  5. Байжуманов Канат Омирбаевич

 

№ 479 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін ауылдық округі, Ортадересін бекеті, Ақорда көшесі, 1. Вокзал залы.

 

  1. Андриенко Нина Михайловна -  Төрайым
  2. Досмагамбетов Амангелды Рзаханович – Төрайым орынбасары
  3. Джакупов Дулат Саментович - Хатшысы
  4. Пархоменко Валерий Николаевич
  5. Ауесханов Мейрам Алимжанович

 

№ 480 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Ортадересін ауылдық округі, Ақжайдақ бекеті, Бәйтерек көшесі, 37. Вокзал залы.

 

  1. Акельбединова Валентина Аблаевич - Төрайым
  2. Ахметбеков Жумагазы Манатбекович – Төрайым орынбасары
  3. Жилтинова Гулбахыт Қауандыққызы - Хатшысы
  4. Досмагулова Тамара Курмансейткызы
  5. Нұрсеитов Жаңалық Әділханұлы

 

№ 481 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Тасарал ауылдық округі, Тасарал ауылы, Ағыбай батыр көшесі, 5. Клуб үйі.

 

  1. Бейсекеев Наурзбек Жиманович - Төраға
  2. Акашев Жаркын Каримович -  Төраға орынбасары
  3. Абенова Ләззат Муратовна - Хатшысы
  4. Нурмаганбетова Жаксыгул Ертаевна
  5. Кульмагамбетов Махмуд Тулеутаевич

 

№ 482 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қарабұлақ ауылдық округі, Нарманбет ауылы, Сана би көшесі, 4. «Салтанат» Клуб үйі.

 

  1. Алибаев Мейрам Сундетбайулы - Төраға
  2. Базарбекова Марал Наскенкызы -  Төраға орынбасары
  3. Ақатай Салтанат Төлеуқызы- Хатшысы
  4. Шакижанов Ербол Қонысбайұлы
  5. Мухажанов Мурат Мусаханулы

 

№ 483 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қарабұлақ ауылдық округі, Қарасу ауылы, 4 қатар көшесі, 3. У.Айымбековтың тұрғын үйі.

 

  1. Жумагулов Аскар Карибайулы -Төраға
  2. Сатиев Максат Алтаевич-  Төраға орынбасары
  3. Жумабеков Мейрам  - Хатшысы
  4. Құрманбекова Маржангул Калияскарқызы
  5. Әлиева Нұргүл Тлеуханкызы

 

              № 484 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Абай ауылдық округі, Абай ауылы, Абай көшесі, 8. Клуб үйі.

 

  1. Адрейсов Ардаш  - Төраға
  2. Касимбеков Узакбай Алдашулы – Төраға орынбасары
  3. Сатбай Бакытбек Саттибекулы - Хатшысы
  4. Бекежанова Дінаш Есбергенқызы
  5. Дуйсенбаев Саят Амантайулы

 

№ 485 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Қусақ ауылдық округі, Қошқар ауылы, Мәдениет көшесі, 15. «Береке» Клуб үйі.

 

  1. Жұманова Гүлім Мағауияқызы - Төрайым
  2. Жаксыгелдин Ильяс Тилекович-Төрайым орынбасары
  3. Тажкеева Марзия Сакенкызы - Хатшысы
  4. Турсунова Агыжан Кахармановна
  5. Шалхарбаев Даулетбек Нурмуханбетулы

 

№ 486 сайлау учаскесi

Сайлау учаскесiнiң орталығы - Айыртас ауылдық округі, Айыртас ауылы, Орталық көшесі, 7. Айыртас ауылының Клуб үйі.

 

  1. Айтжан Олжас Қаражайұлы – Төраға
  2. Зекербай Жанаргүл-  Төраға орынбасары
  3. Кенжебекова Алия Жанибековна - Хатшысы
  4. Карибаева Гульнара Рахымбаевна
  5. Хоршан Ерлан

 

 

   Аудандық мәслихат хатшысы                                   Р. Әбеуов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                      

 

E-GOV - Электронное правительство Республики КазахстанУзнать больше
Карта района